History - Revolutions (440 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.20 | 48.40 | 47.60 | 46.80 | 46.00 | 45.00 | 44.00 | 43.00 | 42.00 | 41.00 |
50 (12 total)
- Cheng, Nathan (Marcellin College)
- Cookson, Joanna (Ruyton Girls' School)
- Haikerwal, Jeevan (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Harris, Elizabeth (Catholic College Wodonga)
- Johnson, Abbey (Caulfield Grammar School)
- Lok, Siu Hin (East Doncaster Secondary College)
- Micallef, Joseph (St Kevin's College Toorak)
- Pietsch, Tessa (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Tudor, Jessie (Billanook College Ltd)
- Ward, Sophie (St Margarets School)
- Xing, Michael (Haileybury College)
- Young, Nicholas (Brauer College)
49 (9 total)
- Alter, Michael (Mount Scopus Memorial College)
- Attwood, Madelyn (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kaltmann, Moshe (Yeshivah College)
- Kennedy, Jane (Christian College Institute of Senior Education)
- Mitchell, Lauren (Melbourne Girls Grammar)
- Radievska, Anastasia (Melbourne Girls' College)
- Todesco, Robert (Mazenod College)
- Treisman, Joshua (Koonung Secondary College)
- Walia, Sameera (East Doncaster Secondary College)
48 (13 total)
- Adams, Alice (Ruyton Girls' School)
- Cantarella, Jaquelin (St Catherine's School)
- Colledge, Brandon (Glenvale School)
- Di Grazia, Vanessa (Strathmore Secondary College)
- Donnoli, David (St Kevin's College Toorak)
- Fist, Catherine (Girton Grammar School Ltd)
- Hamann, Isaac (Camberwell Grammar School)
- Jones, Stephanie (Wesley College)
- Opt Hoog, Renn (Mazenod College)
- Ruan, An (Balwyn High School)
- Steward, James (Xavier College)
- Trambas, Aisha (Fintona Girls School)
- Wang, Caroline (Mentone Girls' Grammar School)
47 (15 total)
- Armstrong, Isabel (Our Lady of Mercy College)
- Ballantyne, Ruby (Melbourne Girls Grammar)
- Borg, Clara (Coburg Senior High School)
- Brown, Ryan (Catholic Regional College Melton)
- Fox, Emma (Ruyton Girls' School)
- Guo, Joseph (Werribee Secondary College)
- Haider, Syeda (Macrobertson Girls High School)
- Jiang, Alice (Macrobertson Girls High School)
- Jones, Harrison (Haileybury College)
- Kean, Damaris (Presentation College Windsor)
- Milne, Benjamin (St Kevin's College Toorak)
- Purcell, Kate (The Peninsula School)
- Razdan, Aditi (Methodist Ladies College)
- Rich, Freya (Presbyterian Ladies' College)
- Strauss, Michael (Haileybury College)
46 (18 total)
- Altson, Marina (Ruyton Girls' School)
- Arulrajah, Ryan (East Doncaster Secondary College)
- Asokan, Sahana (Macrobertson Girls High School)
- Baillieu, Robert (Melbourne Grammar School)
- Bird, Madeline (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Chow, Jennifer (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Cooper, Jonathan (Trinity Grammar School)
- Davies, Mia (Methodist Ladies College)
- Holland, James (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Huiswaard, Joanna (Luther College)
- Mai, Phillip (Mazenod College)
- Manson, Alexandra (Woodleigh School)
- Mcleod Goodman, Eva (University High School)
- Phillimore, Charlotte (Yarra Valley Grammar School)
- Poynton, Emily (Siena College)
- Richardson, Elsie (Brentwood Secondary College)
- Shaw, Ryan (Melbourne High School)
- Wong, Spencer (Northcote High School)
45 (32 total)
- Alfayadh, Susan (Macrobertson Girls High School)
- Carrigan, William (Melbourne Grammar School)
- Castles, Madeleine (University High School)
- Dix, Rachel (Melbourne Girls Grammar)
- Dwyer, Gabriel (Princes Hill Secondary College)
- Eardley, Thomas (Carey Baptist Grammar School)
- El-Shabasei, Ramee (Billanook College Ltd)
- Hesse, Kate (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Honybun, Imogen (Melbourne Girls' College)
- Jarrett, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Jobling, Lachlan (Melbourne Grammar School)
- Kantor, Milan (Melbourne Grammar School)
- Kotsimbos, Michael (Trinity Grammar School)
- Liu, Alex (Scotch College)
- Loh, Ethan (Haileybury College)
- Mescher, Benjamin (Trinity Grammar School)
- Minack, Jack (Mazenod College)
- Morgan, Olivia (The Peninsula School)
- Okraglik, Joseph (Melbourne High School)
- Overton, Hamish (Scotch College)
- Paras, Ariadne (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Piakis, Elena (Melbourne Girls' College)
- Seidel, Elliot (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Seychell, Elizabeth (Mount St Joseph Girls' College)
- Slater, Patrick (The Peninsula School)
- Spadaro, Riley (Elisabeth Murdoch College)
- Stevens, Lea (Shelford Girls' Grammar)
- Tantra, Demika (Our Lady of Sacred Heart College)
- Tran, Vy (Macrobertson Girls High School)
- Twite, Katherine (Koonung Secondary College)
- Tyler, Felicity (Warrnambool College)
- Wong, Huiying (Korowa Anglican Girls' School)
44 (36 total)
- Anderson, Matthew (St Kevin's College Toorak)
- Apostolopoulos, Deanna (Avila College)
- Balderstone, Indi (St Catherine's School)
- Benington, Michelle (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Borland, Thomas (Melbourne High School)
- Buchanan, John (De La Salle College)
- Cavoli, Stephanie (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Cheston, Edward (Melbourne Grammar School)
- Chigwidden, Joseph (Mazenod College)
- Clark, Emma (Donvale Christian College)
- Condie, Jack (Melbourne Grammar School)
- Dallas, Philip (Bendigo Senior Secondary College)
- Eckardt, Simone (Viewbank College)
- Flory, Nyrobi (Mullauna College)
- Froude, Rhiannon (Mater Christi College)
- Greenan, Jessica (Fintona Girls School)
- Hailey, Nicola (Brentwood Secondary College)
- Higgins, Keswick (Princes Hill Secondary College)
- Hill, Stephanie (Cheltenham Secondary College)
- Khaw, Joshua (Melbourne High School)
- Look, Alison (Melbourne Girls' College)
- Marshall, Laura (Ruyton Girls' School)
- Marty, Emily (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Mclinden, Tess (Loreto Mandeville Hall)
- Page, Cassandra (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Peter-Budge, Bethany (Yarra Valley Grammar School)
- Petris, Julian (Brentwood Secondary College)
- Price, Caitlin (Wesley College)
- Scott, Sonny (Geelong Grammar School)
- Sdraulig, Luca (Melbourne Grammar School)
- Sykes, Stephanie (Luther College)
- Szoka, Rebecca (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Talbot, Joshua (De La Salle College)
- Washington, Erin (Mount Waverley Secondary College)
- Wojczys, Matthew (Viewbank College)
- Yates, Jesse (Cheltenham Secondary College)
43 (52 total)
- Alexander, Emily (Buckley Park College)
- Appleford, Grace (Shelford Girls' Grammar)
- Berhanu, Kimmie (Academy of Mary Immaculate)
- Carrubba, Anthony (Parade College)
- Das, Somesh (Haileybury College)
- Dunphy Logan, Alexander (Princes Hill Secondary College)
- Duong, Vivian (Macrobertson Girls High School)
- Fanning, William (Melbourne Grammar School)
- Frances, Isabella (Fintona Girls School)
- Galea, Alisha (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Gent, Emma (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Hall, Aleisha (Fintona Girls School)
- Harrison, Anna (Catholic Regional College Melton)
- Heretakis, Theodore (Alphington Grammar School)
- Hili, Michael (St Kevin's College Toorak)
- Horovitz, Michael (Glen Eira College)
- Howell, Thomas (St Joseph's College Newtown)
- Jain, Rhea (Nossal High School)
- Jarvis, Amy (Waverley Christian College)
- Jenkins-Smales, Georgia (Girton Grammar School Ltd)
- Job, Jack (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Kasthuriarachchi, Harini (Luther College)
- Keech, Emma (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Khanna, Shiv (Camberwell Grammar School)
- Kimpton, Charlotte (Methodist Ladies College)
- Korab-Chandler, Evangelica (St Michael's Grammar School)
- Kumarakurusingham, Natalie (Mater Christi College)
- Loader, Daniel (Mckinnon Secondary College)
- Long, Claudia (Princes Hill Secondary College)
- Loudovaris, Jesse (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Mao, Ingrid (St Catherine's School)
- Mcgee, Mia (Princes Hill Secondary College)
- Mclachlan, Lucy (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Mcpherson, David (Marcellin College)
- Mitchell, Elizabeth (Cheltenham Secondary College)
- Moulday, Brayden (Melbourne High School)
- Muller, Louis (Trinity Grammar School)
- Neal, Fergus (Belmont High School)
- Nicopoulos, Dean (Melbourne Grammar School)
- Pehlivanidis, Isabella (Alphington Grammar School)
- Pirozek, Maria (Macrobertson Girls High School)
- Prestia, Julia (Avila College)
- Raar, April (Maranatha Christian School)
- Rogers, Matthew (Haileybury College)
- Rosenberg, Tara (Shelford Girls' Grammar)
- Ryall, Aoife (Yarra Valley Grammar School)
- Schoffer, Kael (Melba College Senior Campus)
- Simpson, Callum (Woodleigh School)
- Sleeman, Felicity (Loreto Mandeville Hall)
- Smyth, Ruby (Eltham High School)
- Suy, Leon (Haileybury College)
- Tan, Si Hui (Caulfield Grammar School)
42 (65 total)
- Ali, Hodan (Al-Taqwa College)
- Allen, Jack (Emmaus College)
- Anderson, Michael (Camberwell Grammar School)
- Ashraf, Nida (Keysborough Secondary College- Banksia Campus)
- Bales, Emily (Catholic College Wodonga)
- Borthwick, Callum (Box Hill High School)
- Bower, Imogen (Loreto Mandeville Hall)
- Carroll, Darcy (St Kevin's College Toorak)
- Chawla, Chetna (Presbyterian Ladies' College)
- Ciurleo, Lawrence (St Kevin's College Toorak)
- Cohen, Gideon (Mount Scopus Memorial College)
- Coleiro, Lauren (St Columba's College)
- Coughlin, Alexander (Melbourne Grammar School)
- Davenport, Ophelia (Carey Baptist Grammar School)
- Dimeck, Cameron (St Bede's College)
- Dinapoli, Rebecca (Macrobertson Girls High School)
- Dobie, Isla (The Geelong College)
- Elliott, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Feder, Tristram (Trinity Grammar School)
- Fisher, Jetrin (Caulfield Grammar School)
- Frost, Jesse (Alphington Grammar School)
- Ganavas, Stephen (Vermont Secondary College)
- Gawin, Phoebe (Princes Hill Secondary College)
- Gay, Catherine (Loreto College)
- Gaylard, Stephanie (Viewbank College)
- Ha, Tracey (Santa Maria College)
- Hadge, Arthur (Ivanhoe Grammar School)
- Hazell, Paris (Melbourne Girls Grammar)
- Hickman, Claire (Our Lady of Mercy College)
- Hodgkinson, Samuel (Melbourne High School)
- Holtam, Grace (Heatherton Christian College)
- Horman, Lydia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Janover, Benjamin (Mount Scopus Memorial College)
- Karipidis, Natalie (Avila College)
- Kaye, Jacob (Girton Grammar School Ltd)
- Kelly-Kobes, Sean (Camberwell Grammar School)
- Klidis, George (Ivanhoe Grammar School)
- Loiacono, Connie (Catholic Regional College Sydenham)
- Mansouri, Safia (Melbourne Girls' College)
- Matheson, James (Trafalgar High School)
- Mezo, Nicholas (Haileybury College)
- Michael, James (Mazenod College)
- Michael, Luke (Emmaus College)
- Mills, Samuel (St Kevin's College Toorak)
- Moir, Alanah (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Mondon, Madeline (Avila College)
- Moody, Lachlan (Haileybury College)
- North, Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Orel, Harvey (St Michael's Grammar School)
- Phelan, Jacob (East Doncaster Secondary College)
- Phillips, Charles (Princes Hill Secondary College)
- Pugsley, Kealan (Killester College)
- Reddy, Krisha (Waverley Christian College)
- Rogers, Hugo (Princes Hill Secondary College)
- Rudnikov, Victoria (Haileybury Girls College)
- Sargeant, Thomas (Melbourne High School)
- Spence, Andrew (Koonung Secondary College)
- Stojnic, Tomislav (East Doncaster Secondary College)
- Tudehope, Andrew (Mazenod College)
- Welch, Nicholas (Box Hill High School)
- Wright, Aidan (Beaconhills College - Berwick)
- Xiao, Sabina (Fintona Girls School)
- Xie, Tianhe (The Peninsula School)
- Yakimov, Ilaria (St Joseph's College Newtown)
- Yuan, Kevin (Haileybury College)
41 (84 total)
- Ainsworth-Griffiths, Mitchell (De La Salle College)
- Banica, Maria (Emmanuel College (Altona North))
- Beaumont, Gabriella (Toorak College)
- Bhat, Aaron (Goulburn Valley Grammar School)
- Brooke-Jackson, Daniel (Haileybury College)
- Brygel, Madeleine (Mount Scopus Memorial College)
- Brygel, Zachary (Mount Scopus Memorial College)
- Cousins, Nicholas (Carey Baptist Grammar School)
- Coutts, Bridget (Salesian College Sunbury)
- Croft, Jenny (Korowa Anglican Girls' School)
- D'Arcy, Eleanor (Tintern Schools)
- Davis, Jasmine (Sacred Heart College Geelong)
- Day, Tessa (Macrobertson Girls High School)
- De Totto, Dominic (Marcellin College)
- Del Rio Reddan, Maya (Fitzroy High School)
- Dempsey, Henry (St Kevin's College Toorak)
- Devlin, Finn (University High School)
- Doherty, Samantha (Avila College)
- Elberg, Daniel (Leibler Yavneh College)
- Ellis, Joseph (Scotch College)
- Farmer, Hilary (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Fava, Chloe (Werribee Secondary College)
- French, Darcy (Eltham College)
- Giannopoulos, Nikki (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Goodrich, Jonathan (Carey Baptist Grammar School)
- Grant, Natasha (St Michael's Grammar School)
- Grunwald, Molly (Heathmont College)
- Hately, William (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Healey, Angus (Huntingtower School)
- Herz, Klara (Mount Scopus Memorial College)
- Hocking, Rachel (Yarra Valley Grammar School)
- Honan, Julia (Melbourne Girls Grammar)
- Hotchkin-Van Neuren, Nathan (Scotch College)
- Hu, Jason (Camberwell Grammar School)
- Hubble, Anthony (Emmanuel College (Altona North))
- Hudson-Jones, Rachel (Macrobertson Girls High School)
- Hussey, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- James, Ryan (St Kevin's College Toorak)
- Janssen, Eliza (Korowa Anglican Girls' School)
- Kaloudis, Victoria (East Doncaster Secondary College)
- Kandiliotis, Elizabeth (Ivanhoe Grammar School)
- Kane, Serena (Princes Hill Secondary College)
- Karamountzos, Pete (Haileybury College)
- Kline-Marantelli, Edward (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Lilly, Olivia (Canterbury Girls Secondary College)
- Mackey, Angus (Melbourne Grammar School)
- Manning, Matthew (Waverley Christian College)
- Mansfield, Hannah (Christian College Institute of Senior Education)
- Mattingly, Nicholas (Melbourne Grammar School)
- Mccarthy, Harriet (Girton Grammar School Ltd)
- Mcewan, Callum (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Mcguire, Matilda (Lauriston Girls School)
- Mckeown-West, Vincent (Glen Eira College)
- Michaelides, Chloe (Shelford Girls' Grammar)
- Mulqueeny, Bianca (Loreto Mandeville Hall)
- Munoz, Carla (St John's Regional College)
- Nicol, Alexandra (Our Lady of Mercy College)
- Nixon, Liam (St Helena Secondary College)
- O'Brien, Felicity (Haileybury Girls College)
- Roffey, Olivia (Girton Grammar School Ltd)
- Rogerson, Emma (Melbourne Girls Grammar)
- Sadrinajafi, Anthony (Mount Waverley Secondary College)
- Salt, Morgan (Geelong Grammar School)
- Samson, Benjamin (Bacchus Marsh Grammar)
- Sandhu, Abnash (Camberwell Grammar School)
- Sandhu, Mahakaran (Melbourne High School)
- Sandner, Alice (St Michael's Grammar School)
- Sercombe, Jessica (The Geelong College)
- Smart, Richard (St Kevin's College Toorak)
- Taylor, Ryan (John Paul College)
- Thorburn, Joshua (Mckinnon Secondary College)
- Toohey, Nicholas (St Joseph's College Newtown)
- Trail, Katherine (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Triantafillopoulos, Sam (Melbourne Grammar School)
- Wan, Janine (Presbyterian Ladies' College)
- Wilson, Vanessa (Presbyterian Ladies' College)
- Wondimu, Fetle (Werribee Secondary College)
- Woolley, Lara (Ivanhoe Grammar School)
- Youakim, Amanda (Heatherton Christian College)
- Youssef, Julie (Heatherton Christian College)
- Yuvaraj, Jeremy (Nossal High School)
- Zhang, Deborah (Methodist Ladies College)
- Zhou, Nicole (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Zipper, Boruch (Swinburne Senior Secondary College)
40 (104 total)
- Alphonse, Sathvika (Macrobertson Girls High School)
- Anker, Joseph (F.C.J. College)
- Arkcoll, Melanie (Glenvale School)
- Arnold, Justin (Trinity Grammar School)
- Arnott, Philippa (Ballarat Grammar)
- Barling, Ella (Carey Baptist Grammar School)
- Basile, Andre (Scotch College)
- Bassat, Joel (Mount Scopus Memorial College)
- Becker, Louis (Northcote High School)
- Ben-M'Rad, Sarah (Toorak College)
- Bijur, Apoorva (Werribee Secondary College)
- Bonacci, Francesco (St Kevin's College Toorak)
- Booth, Madeline (Presbyterian Ladies' College)
- Bowles, Nicholas (St Joseph's College Newtown)
- Brearley, Edward (Melbourne Grammar School)
- Brown, Nicola (Northcote High School)
- Carner, Clayton (Haileybury College)
- Casey, Georgia (Lilydale High School)
- Chandio, Ali (East Doncaster Secondary College)
- Collins Hallahan, Freya (Princes Hill Secondary College)
- Condos, Nikaela (Montmorency Secondary College)
- Conti, Daniel (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Cosoleto, Tara (St Columba's College)
- Cron, Annelise (Canterbury Girls Secondary College)
- Davidson, Victoria (Shelford Girls' Grammar)
- Davies, Matthew (Caulfield Grammar School)
- Dickinson, Carter (Scotch College)
- Doyle, Madeleine (Loreto Mandeville Hall)
- Durance, Lochlin (St Leonards College)
- Durmanic, Natalie (Haileybury Girls College)
- Ellett, Sarah (Presbyterian Ladies' College)
- Ferrier, Alexander (Brighton Grammar School)
- Flanagan, Simeon (The Geelong College)
- Fleming, Katherine (Methodist Ladies College)
- Flood, Jane (Ruyton Girls' School)
- Frame, Alexander (Parade College)
- Fyffe, Emily (Geelong Grammar School)
- Gibbon, Michael (Williamstown High School)
- Giles, Sammara (John Paul College)
- Graham, Hannah (Sacred Heart College Geelong)
- Greedy, Alexandra (Catholic Regional College Sydenham)
- Griffith, Georgia (Fintona Girls School)
- Harris, Madeleine (Fitzroy High School)
- Hawkins, Elijah (Carey Baptist Grammar School)
- Heller, Hugh (Thornbury High School)
- Horii-Watson, Shani (The Geelong College)
- Huang, Jessica (Presbyterian Ladies' College)
- Huang, Susanna (Macrobertson Girls High School)
- Husselbee, Georgia (Presbyterian Ladies' College)
- Jacks, Alon (Mount Scopus Memorial College)
- Jacobs, Emanuel (Goulburn Valley Grammar School)
- Jago, Ryan (Camberwell Grammar School)
- Judkins, Matthew (Caulfield Grammar School)
- Kalaja, Ellen (Mckinnon Secondary College)
- Kaye, Samuel (Waverley Christian College)
- Killick, Elisia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Kirkham, Rochelle (Mater Christi College)
- Kirwan, Caitlyn (Newhaven College)
- Lakin, Kimberly (Gladstone Park Secondary College)
- Langan, Ethan (St Kevin's College Toorak)
- Lau, Steven (De La Salle College)
- Le, Dai-An (Nossal High School)
- Le, Michelle (Santa Maria College)
- Leigh, Nicholas (Melbourne Grammar School)
- Maran, Sharrman (Glen Waverley Secondary College)
- Mccarthy, Mary (Macrobertson Girls High School)
- Mccooey, Eleanor (Mckinnon Secondary College)
- Mcdonald, Lachlan (Trinity Grammar School)
- Mcintosh, Georgia (Ringwood Secondary College)
- Mihaly, Sienna (Sacred Heart College Geelong)
- Murphy, Bridie (Northcote High School)
- Nyberg, Jaime (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Pagnucco, Andrew (Aitken College)
- Pantalleresco, Raymond (Emmanuel College (Altona North))
- Parker, George (Maribyrnong Secondary College)
- Patrick, Simon (Melbourne Grammar School)
- Pearson, Charlotte (St Margarets School)
- Phelan, Brigitte (St Columba's College)
- Pierlot, Melanie (Koonung Secondary College)
- Podolak, Sebastian (Melbourne Grammar School)
- Pugliese, Emma (Avila College)
- Radford, Samantha (Maribyrnong Secondary College)
- Ragusa, Tania (Mercy College)
- Rettino, Kelsey (Gippsland Grammar - Senior)
- Rickards, Edward (Melbourne Grammar School)
- Roberts, Michelle (Corryong College)
- Rohit, Nilesh (Koonung Secondary College)
- Sandford, Otis (Swinburne Senior Secondary College)
- Santuccione, Aleisha (Belgrave Heights Christian School)
- Sartori, Anna (Genazzano F.C.J. College)
- Sesa-Ashton, Jonathon (Yarra Valley Grammar School)
- Sinclair, Eliza (Methodist Ladies College)
- Sisson, Kye (Woodleigh School)
- Strachan, Lachlan (Scotch College)
- Thomas, Ewan (Elwood College)
- Tilly, Mason (Melbourne Grammar School)
- Unterfrauner, Tiffany (Elwood College)
- Vasilopoulos, Maree (Strathmore Secondary College)
- Vivarelli, Lucas (Parade College)
- Webster, Charlotte (St Catherine's School)
- Williams, Simone (Bacchus Marsh Grammar)
- Yan, Cathy Ru Yi (Korowa Anglican Girls' School)
- Zahra, Emily (St Michael's Grammar School)
- Zhong, Rebecca (Macrobertson Girls High School)